Avort medicamentos

24-01-2018
AliceMaria
Nu este medic/terapeut
AliceMaria
Bună seara!Pe 23.01 am luat prima pastila de Mifegyne.Pe 25.01 următoarea va trebui.Vă rog sa-mi spune-ți cât durează după ?Cat durează expulzia?După finalizare mă voi simți tot rău? Pana acum am avut dureri de stomac, stare de moleseala..Nu știu cum va fi mâine după a doua pastila am auzit f multe păreri, sper la bine cu Doamne Ajuta.Mulțumesc frumos.
12 comentarii
0
14-03-2018, ora 15:22
Imimimim
Nu este medic/terapeut
Imimimim
Bună, de unde ești? Ma poți ajuta? Eu le caut disperata. Am rețetă de la medic, dar în Brăila nu se găsesc. Te rog frumos.
0
14-03-2018, ora 16:54
AliceMaria
Nu este medic/terapeut
AliceMaria
Buna. Eu sunt din Iasi, însă pastilele mi le-a dat medicul meu personal, nu cu reteta. Am inteles ca nu de mai gasesc pe reteta. Doar ei au acces la ele..
0
14-03-2018, ora 17:02
Imimimim
Nu este medic/terapeut
Imimimim
Pfff, mulțumesc frumos. Eu le caut disperata de azi dimineață și pe net și peste tot. Nu as vrea sa ajung la avortul chirurgical, care la clinica costa 1500 de lei.
0
14-03-2018, ora 19:33
AliceMaria
Nu este medic/terapeut
AliceMaria
Eu am dat 1100lei pe cel medicamentos. Daca nu ai găsit mergi inapoi la medicul tau sa îți dea el si le platesti.
0
15-03-2018, ora 07:58
Imimimim
Nu este medic/terapeut
Imimimim
Nu le are nici medicul, la clinica. Aveau termenul de expirare luna aceasta și toate farmaciile l au dat înapoi. Oare în alt oraș, cum ar fi București le pot găsi?
0
15-03-2018, ora 09:15
AliceMaria
Nu este medic/terapeut
AliceMaria
Cred ca da, luați legatura cu mămici din București. Nu se poate sa nu fie pe undeva.
0
15-03-2018, ora 13:13
Imimimim
Nu este medic/terapeut
Imimimim
Am lăsat un comentariu pe un grup de mămici, dar nu a răspuns nimeni.
0
15-03-2018, ora 21:48
Gegeg
Nu este medic/terapeut
Gegeg
Buna!la ce doctor ai fost in Braila și la ce clinica?cat costa tot procedeul?
0
16-03-2018, ora 07:23
Imimimim
Nu este medic/terapeut
Imimimim
La West este 230 de lei consultația. Mai departe stabiliți cu medicul
0
12-04-2018, ora 17:57
Pipps
Nu este medic/terapeut
Pipps
Cum v a recomandat sa luati tratamentul ? La clinica si apoi revenire pentru consult a 2 a zi pentru celelalte comprimate ?
0
12-04-2018, ora 18:05
Imimimim
Nu este medic/terapeut
Imimimim
Bună, pana la urma am fost la doamna doctor Tudosa. Acum au adus pastilele și în farmacii. La clinica West ți se dau și le iei acasă singura. La doamna doctor, am fost la ea și în prezenta ei am luat prima pastilă apoi celelalte mi au fost administrate de dansa la cabinet. 750 de lei a costat totul.
0
12-04-2018, ora 18:06
Imimimim
Nu este medic/terapeut
Imimimim
Nu m am simțit deloc rău, am avut foarte puțin dureri de burta și cam atât.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Avortul medicamentos prin instalarea de agenti abortivi
  • Avortul medicamentos prin reducerea selectiva
  • Avortul medicamentos acasă - ce trebuie să știi
  • Administrarea fără restricții a pilulei pentru avort Mifepriston, sigură și eficientă
  • Avortul medicamentos la domiciliu după 12 săptămâni: o opțiune sigură și eficientă
  •