Soft glans syndrome | Forumul Medical ROmedic

Soft glans syndrome

10-11-2022
Herfop
Nu este medic/terapeut
Herfop
Salut! Cred ca sufar de o afectiune care pare sa se numeasca soft glans syndrome in engleza dar nu stiu echivalentul in romana.
Cum se manifesta? Cand erectia e la 100%, glandul/capul penisului, nu se umfla. Portiune din penis numita corpora spongiosa nu se umfla proportional cu restul penisului si rezulta un aspect ascutit al erectiei.
Imi puteti recomanda un medic in bucuresti?
Multumesc!:D
1 comentarii
0
11-11-2022, ora 16:26
Dr. sexolog Adrian Sadovnic
Urologie, Chişinău, Republica Moldova
Dr. sexolog Adrian Sadovnic
salutare... mai corect ar fi sa nu ne autodiagnosticam on line !
Va multumim pentru sinceritate si totodata pentru intrebarea adresata aici pe forum. Pentru inceput ar fi bine sa mergeti la un medic urolog si sa faceti un diagnostic diferential, pentru a clarifica de ce geneza este aceasta disfunctie ( si daca este o disfunctie ) sau pur si simplu aveti o particularitate fiziologica !!!???
Medicul o sa va intrebe ce acuze aveti si daca aveti dificultati in viata sexuala.
Puteti sa va adresati la Spitalul clinic TEODOR BURGHELE, policlinica, medicul urolog de garda sau faceti o prgramare la DL. VIOREL JINGA. ---------*

Sanatate si succese !

(*modificat de admin)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • ErecÈ›ia slabă - evaluare, diagnostic, cauze, simptome, tratament È™i remedii eficiente
  • Pierderea erecÈ›iei - cauze, remedii, tratament È™i sfaturi utile
  •