am nevoie d un raspuns va rog!!

05-01-2008
sunny
Nu este medic/terapeut
sunny
am luat postinor la 20 d ore dupa contact neprotejat si la 5 zile a aparut falsa menstruatie...insa cea adevarata a intarziat 4 zile.am facut 2 teste amandoua negative.exista posibilitatea unei sarcini?trebuie mentionat ca partenerul nu a lasat in mine, dar ma gandesc sa nu fie acei "stropi de placere"..in plus m dor sanii de obicei m dureau inainte s imi vina insa acum durerea se mai si intrerupe.ce credeti?
2 comentarii
0
05-01-2008, ora 00:00
dorina82
Nu este medic/terapeut
dorina82
cel mai bine ar fii sa consulti un ginecolog, si durerea de sani nu e buna cu incidenta mare a cancerului de san ar fii bine sa iei masuri.
0
05-01-2008, ora 00:00
sunny
Nu este medic/terapeut
sunny
bine...dar exista si riscul unei sarcini?m gandesc dak era pikatura placerii orikum am luat prostamol si a aparut falsa menstruatie...pb e ca cea adevarata intarzie deja d 4 zile:( si nu shtiu ce s mai cred.cele 2 teste au iesit ambele negative.sa fie doar o dereglare?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul