problema in gat.. scuip flegma tot timpul

09-01-2009
bodo33love
Nu este medic/terapeut
bodo33love
buna seara..am si eu o problema grava in gat si nush ce sa fac scuip flegma tot timpu si e enervant am facut exudat nazal si farigian si au iesit negative si nu amm ideie ce pot sa am...mai am o prob knd vreu sa respir sa trag aer in piept nu pot va rog sa imi dati un sfat ce sa fac...va multumesc
3 comentarii
0
07-04-2009, ora 13:54
monasto
Nu este medic/terapeut
monasto
Buna ziua, am si eu aceeasi problema de sanatate cam de un an si jumatate. Eu nu reusesc cu toate eforturile sa dezlipesc flegma din git ptr. a o scuipa.Am fost la medic si ca tratament a considerat ca este de natura digestiva cu toate ca nu ma doare stomacul, nu am acid, arsuri etc.si mi-a prescris motilium 3/zi si omeran2/zi. Fac tratamentul de 2 sapt fara nici o modificare in evolutie nici in bine nici mai in rau.Daca intre timp ati reusit sa urmati un tratament eficient, va rog sa-mi scrieti. Multumiri.
0
04-05-2009, ora 21:38
adela_simion
Nu este medic/terapeut
adela_simion
buna seara. eu aveam aceeasi problema si am fost diagnostigata de o saptamana cu astm. eu zic sa mergi la medic.
0
04-05-2009, ora 21:38
adela_simion
Nu este medic/terapeut
adela_simion
buna seara. eu aveam aceeasi problema si am fost diagnostigata de o saptamana cu astm. eu zic sa mergi la medic.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Amigdale cu puroi - cauze și tratament
  •