Poate ramane insarcinata?

03-06-2012
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
buna seara.. va spun cat pot de scurt...
eu cu iubita mea.. o facem fara prezervativ.. de cand suntem impreuna.. e relatie serioasa de 2 ani.. deci numai asa facem
cu prezervativ am incercat.. si nu prea a fost ok si nici nu mergea... in fine !
doar ca pana acum.. ma puteam abtine.. si cand simteam ca imi vine.. scoateam repede si ejaculam afara
acum de la o vreme nu stiu ce se intampla cu mine.. nu ma mai pot controla.. imi dau drumul fara sa vreau..
si ei trebuia sa ii vina ciclu pe data de 2. si nu i -a venit.. si am zis sa o facem astazi ( am fost plecat o saptaman si na.. :) ) si am zis sa o facem in seara asta... si am simtit cum imi venea.. si pana sa scot am ejaculat in ea cred.. putin.. nu mult.. am simtit cum s-a dus asa :( de vreo 2 ori... si am scos repede.. si ejaculam si afara.. :((..
e posibil sa ramana insarcinata? mai ales ca..de acuma trb sa ii vina ciclul... :(
sunt un om mort !!! daca se va intampla.. pe ea am linistit-o si i am zis ca Nu.. DAR DEfapt e.. da. :( am scapat fara sa vreau..
ma gandesc ca unii se chinuie sa faca copii.. sper sa nu iasa la mine. nu mi am dat drumu tot.. in ea.. pana sa scot.. putin..
:(
3 comentarii
0
03-06-2012, ora 21:02
ioana_mla
Nu este medic/terapeut
ioana_mla
Nu conteaza cat a fost...putin sau "de tot", doar stii ca este nevoie de un singur spermatozoid si un ovul ca sa se intample"minunea". Sunt o gramada de metode contraceptive, nu doar prezervativul...si nu ma refer neaparat la pilulele anticonceptionale. Incearcati un test de sarcina ! :-)
0
03-06-2012, ora 22:05
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
i-a venit astazi.. mai e posibil.. ? sa ramana... ?
0
04-06-2012, ora 14:57
ioana_mla
Nu este medic/terapeut
ioana_mla
Pe viitor DA ! e posibil sa ramana daca continuati sa folositi metoda Coitus Interrruptus. Asa ca fiti mai atenti si folositi ceva...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •