Nu ma excit!

15-05-2020
SEXXXY
Nu este medic/terapeut
SEXXXY
Nu ma mai pot excita. Adika ma excit dar foarte rar si daca partenera mea se dilata mult si nu mai simt placere nu pot mentine erectia doar din cap. Plus ca de mai multe numere nici vorba. Imi dispare cheful de tot dupa primul. Si nu eram delok asa. Plus ca de dorit imi doresc. Si chiar imi place prietena mea. Ce pot avea? Ce pot face?
2 comentarii
0
18-05-2020, ora 09:39
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Daține mai.mte date: vârstă fumător consumator de alcool, patologie asociată?
Investigații recente? Analize ?
Ar fi util un consult urologic, evaluare psihologică la un psiholog cu competenta in sexologie.
0
21-05-2020, ora 14:34
Psiholog Chițimuș Cristina
Psihologie, Iași
Psiholog Chițimuș Cristina
Buna ziua,

Pentru a elimina o posibilă cauza organică a problemei cu care va confruntați, ar fi bine sa apelați la un medic urolog. Dacă totul este in regula, inseamna ca problema este pe fond psihic si in acest caz ar trebui să vă adresați unui psiholog clinician cu competențe pe latura de sexologie in vederea realizarii unor sedinte de terapie psihologica. Este posibil să fi dobândit o anxietate de performanță pe fondul experiențelor sexuale din trecut.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Lipsa excitației - de ce nu mă excit?
  • Să înţelegem libidoul sexual - când scade şi când creşte (şi de ce)
  •