As putea fi insarcinata?

17-05-2022
Fifi0411
Nu este medic/terapeut
Fifi0411
Buna fetelor, am si eu o nelămurire. Am avut ultima menstruație intre 1-5 Aprilie.Cam de pe la sfârșitul lui Aprilie, inainte cu cateva zile de Paști, m am simțit cam ciudat, niste înțepături in ovare, mai mult in cel stâng, o senzație ciudata sub cam la 2 degete de buric, niste grețuri, mai ales la fumul de tigara. Mi am facut un test pe 23 Aprilie, a doua liniuța se vedea dar cam stearsa, apoi am mai repetat testul pe 25 Aprilie, si era tot stearsa. Am mai facut unul ieri, liniuța era rosiatica, dar cred ca am pus eu mai multa urina decat trebuia de aceea se vede asa( atașez poza). Azi am fost la ginecolog si i am aratat poza cu testele si mi a zis ca s ar putea sa fie sarcina doar ca dupa calculele lui este micuța. M a chemat saptamana viitoare la eco. Voi ce spuneti? Va mulțumesc si multa sanatate!
1 comentarii
0
17-05-2022, ora 22:30
Fifi0411
Nu este medic/terapeut
Fifi0411
Of, sunt pe telefon si nu stiu cum sa pun poze
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: