Pot ramane insarcinata daca sunt virgina?

72 comentarii 1 2 3
0
25-02-2018, ora 23:24
Andrei12346
Nu este medic/terapeut
Andrei12346
In urma cu o zi, eu si prietena mea care este virgina am incercat un fel de, , joculețe erotice “ si eu am introdus penisul de câteva ori dar nu complet, in jur de 4-5 cm deoarece o durea. Problema este ca , dupa aproximativ 5-6 minute, am ejacuat in acea zona Este posibil sa rămână însărcinată ? Era in perioada nefertila si era a doua oară cand am încercat aceste jocuri
0
20-03-2018, ora 21:12
Mihaila Andreea
Nu este medic/terapeut
Mihaila Andreea
Buna seara, acum o luna mam jucat cu prietenul meu, si sa frecatu cu penisul pe la vaginul meu, tin sa mentionez ca avea prezervativ, dar sa misca prezervativul, si avea in el lichid de ala, tin sa mai mentionez ca mi-a venit menstruatia normal, dar acum ma doare burta si nu stiu dece, va rog sami raspundeti
0
21-03-2018, ora 05:02
Argent
Nu este medic/terapeut
Argent
poate ai mancat fasole sau altceva si ti a căzut greu..
0
28-03-2018, ora 21:34
Eueu124t28
Nu este medic/terapeut
Eueu124t28
buna seara o intrebare foarte urgenta am şi un raspuns sigur Acum o luna prietena mea era pe "stop" .tin sa mentionez ca e virgina...2 seri ne am frecat unu de altu iar eu mi am dat drumu dar era îmbrăcată adică avea bichini si mai avea şi tampon...acum câteva zile ia ieşit din vagin ceva roz si ar trebui sa ii fi venit acum 2 3 zile iar dar este si putin racita si are dureri de burta, sanii ii sunt tari si o doare si o spatele...e posibil sa fie gravida? ?????
0
01-05-2018, ora 22:54
Eus S
Nu este medic/terapeut
Eus S
Buna seara !
Este adevarat ca
ejaculand in apa cu o fata langa poate ramane insarcinata?(La inceput am crezut ca e o prostie dar am vazut raspunsuri afirmative pe multe site -uri).
Multumesc anticipat !
0
14-05-2018, ora 16:46
Andreea gabriela Lungu
Nu este medic/terapeut
Andreea gabriela Lungu
Bună ziua am şi eu o întrebare, pot rămâne însărcinată în apă termală dacă eu sunt încă virgină şi nu s-a întâplat nimic între mine şi prietenul meu doar că am stat pe picioarele lui şi eu am eliminat un lichid alburiu
0
03-06-2018, ora 19:43
Ioana200
Nu este medic/terapeut
Ioana200
Buna, am și eu o problemuță, sunt virgina și prietenul meu la fel este și el, a fost la mine și el în urmă cu 6 luni mi a făcut un oral, mie mi a fost frica sa ii fac și eu, zilele astea când ne am văzut m am fotarat da ii fac, după care el m a sărutat și s a apucat sa îmi facă și el mie, întrebarea mea este : nu sunt șanse de a fi rămas însărcinată nu e așa ?
0
30-08-2018, ora 00:35
Gheorghe 17
Nu este medic/terapeut
Gheorghe 17
Am și eu o întrebare. Stăteam în pat cu prietena mea și a început sa mă masturbeze. Eu am ejaculat pe post și din greșeală cred ca am pus mâna pe spermă. După vreo 10 min am masturbat eu. Există vreo șansă ca să rămână însărcinată dacă este gravidă incan?
0
03-12-2018, ora 12:53
Ruyan
Nu este medic/terapeut
Ruyan
Bună am o problemă poate rămâne prietena mea gravidă dacă ea e vergină?în sens am am simțit când trebuie să ejaculez si am scos penisul și din greșeală o intrat înapoi în vagin dar nu tot până la capusorul penisului, și apoi ea repede să dus să spele, poate să rămân sau nu? Ajutațimă vă rog
0
10-03-2019, ora 16:33
ilie ion
Nu este medic/terapeut
ilie ion
Buna.Am si eu o intrebare? Ce se intampla daca ejaculezi intr-o fata?
1
01-11-2020, ora 21:40
Suntanonimul
Nu este medic/terapeut
Suntanonimul
Bună ziua, am o nedumerire, acum o luna și două săptămâni m-am jucat cu prietena mea, ea m-a terminat prima oară, și ma lăsat pe mine sa ma șterg cu șervețelul pe penis, maxim ce am atins oleacă cu mana șervețelul care părea să aibă sperma pe el, dar nu în cantitate mare, apoi am vrut sa o termin și pe prietena mea, dar m-am dezinfectant o data m-am șters cu un șervețel umed pe mâini, și după că sa fiu sigur m-am mai dezinfectant de doua ori, după care am inceput sa o masturbez, doar pe clitoris, cu mana pe care am folosito sa șterg penisul cu servetelul, țin să menționez că prietena mea este virgina și nu am penetrato nici măcar cu degetele. Care sunt șansele că prietena mea sa fie însărcinata? Exista șanse? Va rog sa îmi rapsunde-ti urgent că sa știu ce să fac.
0
01-08-2022, ora 14:16
Andrei23q
Nu este medic/terapeut
Andrei23q
Buna ziua. Doresc un raspun urgent daca se poate la intrebarea "prietena me-a poate ramane insarcinata daca este virgina si ne-am jucat un pic si am introdus penisul de 2-3 ori in vagin a câte 2-3 cm fara protectie dar nu mi-am dat drumul in ea si specific ca era a doua zi la menstruatie"?
Suntem speriati si asteptam un raspuns cat mai rapid.
Va multumesc!!
Adaugă un comentariu / răspuns
72 comentarii 1 2 3

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce este un tuseu vaginal?
  • Ce este secreția vaginală?
  • Criterii de excludere a sarcinii
  • Ce este uscăciunea vaginală?
  • Secrețiile vaginale
  • Dușurile vaginale – benefice sau nu tocmai?
  • Sunt însărcinată?
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •