Despre virginitate

24-12-2012
raul89
Nu este medic/terapeut
raul89
Buna. Am si eu nevoie de umpic de ajutor. Am incercat sa ma documentez singur despre pierderea virginitatii la baiaeti si peste tot unde m-am uitat nu am vazut decat detalii despre pierderea virginitatii la fete, si prea putin despre virginitatea la baieti. Puteti sa ma ajutati sa-mi spuneti cam tot ce e de stiut de la A la Z. Multumesc anticipat.
4 comentarii
0
24-12-2012, ora 20:01
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Daca nu vrei sa te casatoresti cu fata respectiva, poate vrea altul, care va veni dupa tine sa o gaseasca virgina.

Intai iti recomand sa ai un serviciu, sa iti faci un camin, o sotie si lucrurile vor veni de la sine.

Pasarea isi face mai intai cuib.
0
25-12-2012, ora 12:41
raul89
Nu este medic/terapeut
raul89
de ce ai scris tu mai sus clara_p sunt constient. am servici am unde sa stau, iar de casatorit sunt umpic prea tanar. dar tot nu ma ajuta cu nimic raspunsul tau. multumesc oricum.
0
11-01-2013, ora 20:27
bogdan_is
Nu este medic/terapeut
bogdan_is
despre virginitatea la barbati nu se poate scrie prea multe, nu curge sange, nu te doare.e 100% placere...e necesar sa folosesti prezervativul ca nu iei vreo boala sau sa nu lasi fata insarcinata
0
02-04-2013, ora 01:26
maius
Nu este medic/terapeut
maius
Se poate sa ramana insarcinata, la dizvirginare?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: