Virgina si gravida

13-01-2013
Anonymx
Nu este medic/terapeut
Anonymx
Se poate sa fi si virgina si gravida. Am avut o joaca cu iubita mea am introduso in vaginul ei dar fara penetrare si fara ejaculare in vagin se poate sa ramana gravida?
5 comentarii
0
13-01-2013, ora 01:35
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Cum adica ai introdus-o dar n-ai penetrat-o?A introduce sau a penetra inseamna acelasi lucru...asa ca explica-ne din nou exact ce ai facut.
0
13-01-2013, ora 01:45
Anonymx
Nu este medic/terapeut
Anonymx
nu am dezvirginato
0
13-01-2013, ora 19:59
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
si e gravida?
0
16-01-2013, ora 13:15
Jagdtiger
Nu este medic/terapeut
Jagdtiger
asteapta 9 luni si o sa vezi
0
16-01-2016, ora 16:55
inevitabil
Nu este medic/terapeut
inevitabil
Bună ziua am si eu o mică mare problemă, acum câte-va zile am încercat să dezvirginez o fată dar se pare că am fisurat Himenul cu degetul la inceput după care am forţat cu penisul la cateva minute de chinuri fara rezultat şi fata având dureri mari la fiecare impuls forţat de mine, m-am lasat pentru a nu crea un dinsconfort total, dar in momentul in care am retras penisul din inprejurimile feselor la cateva secunde am avut o ejaculare scurtă. Întrebarea mea este in timpul care am executat miscari ample la intrarea in vagin fără un rezultat total, s-ar fi putut la o preejaculare pe care de obicei nu se simnte fiind prea excitat sa fi ramas inauntru şi să rămâna gravidă dacă n-am introdus penisul in totalitate, având in vedere că a si sângerat ? Rog un Raspuns cât mai repede posibil vă multumesc..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •