Teste pozitive inainte de menstruatie

28-12-2021
CLAUDY22
Nu este medic/terapeut
CLAUDY22
Trec prin următoarea situație.3 teste slab pozitive, linia a2a se vede, este stearsa, dar prezenta la toate.Luna trecuta în ziua în care trebuia sa am menstruatie, am avut doar o scurgere maronie redusa cantitativ, care a durat 5 zile, se vedea pe hârtie, nu am considerat ca e menstruatie.in ziua a6a a început de fapt menstruatia normala cantitativ, care a durat 5 zile, am avut un singur contact neprotejat luna aceasta, la 13 zile după acesta, primul test a iesit deja pozitiv, făcut seara, următoarele la fel tot seara.Menstruatia trebuie sa vina în 5 zile de la primul test.Am ciclu regulat 28-30 zile, niciun avort sau alte probleme în trecut.Este sarcina?
3 comentarii
0
28-12-2021, ora 21:41
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Test dupa inca o saptamana. Linia a doua trebuie sa fie clara ca sa fiti insarcinata.
1
07-01-2022, ora 16:10
CLAUDY22
Nu este medic/terapeut
CLAUDY22
Sarcina confirmata
0
07-01-2022, ora 17:07
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Felicitari!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: