simptome de inghitit limba | Forumul Medical ROmedic

simptome de inghitit limba

19-10-2009
cristian_89
Nu este medic/terapeut
cristian_89
Acum o luna d zile am vrut sa vad si eu cum e fumezi droguri... am fost cu niste prieteni la un magazin la care se vand droguri legale si unul dintre ei a facut o tigara cu "hasis de ciocolata" ceva de genul din cate mi-au zis ei... eu nu stiam sa trag in piept si am fumat pana cand am tras in piept... am tras de 6 ori in piept si genuchii au luato razna am ras foarte mult dupa care mi s-a uscat gura foarte tare si la un moment dat fara sa ma gandesc simteam ca imi inghit limba o senzatie ucigatoare simteam ca inebunesc m-am speriat foarte tare inima imi iesea din piept le-am zis prietenilor mi-au zis ca am intrat in panica...Dupa seara ingrozitoare mi-a fost rau 2 zile dupa care mi-a trecut si la o saptamana dupa la munca mi s-a facut rau mi se uscase gura si aceeasi senzatie simteam ca imi inghit limba de atunci nici pana in ziua de azi nu am putut sa scap nu mai pot am fost la doctorul de fam nu i-am zis adevarul i-am zis ca am avut o cadere de calciu si mi -a zis sa stau linistit mi-a dat niste calmante si degeaba. Daca poate cineva sa ma ajute cu un sfat, daca poti sa-ti inghiti limba constient ? va rog frumos sa ma ajutati nu mai dorm noaptea nu mai pot sta singur la munca am cam chiulit pur si simplu ma simt distrus sunt niste simptome ucigatoare MULTUMESC
6 comentarii
0
19-10-2009, ora 13:59
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
V-am mai zis odata ce sa faceti...dar vad ca nu le luati in considerare.
0
19-10-2009, ora 14:08
cristian_89
Nu este medic/terapeut
cristian_89
scarface te rog frumos informeaza-ma si pe mine chiar nu stiu ce ai zis da-mi te rog si mie un sfat daca cunosti ajuta-ma sunt terminat
0
19-10-2009, ora 14:22
cristian_89
Nu este medic/terapeut
cristian_89
scarface pot sa-ti pun o intrebare ?
0
19-10-2009, ora 14:59
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Bineinteles. In ce oras locuiesti ?
0
19-10-2009, ora 16:58
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
In primul rand fugi la o farmacie homeopata ( am pus o lista aici, uitat-te la posturile mele) si cumpara remediul homeopat Nux vomica CH200 din care sugi 2 granule o singura data. (nu zinic, ci unic !)
Se sug separat de masa, adica la distanta de cel putin 30 min de masa. de luatd e preferinta seara.

De la ele se declanseaza un proces de detoxifiere care poate fi insoti de oboseala, diaree, slabiciune, etc, Trebuie sa bei destula apa buna (plata) cat si ceai de salvie si de galbenele (de la plafar) timp de cateva zile. Asta-i primul pas si care chiar te-ar putea ajuta permanent dar nu se stie.
Este remediul tipic pt. abuz de droguri, alcool, medicamente si ajuta excelent, desi nu trebuie sa vindece problema cu limba pt. care eventual trebuie sa gasim alt remediu. Scrie-mi un mesaj cu id-ul tau de messenger sau cu adresa de email.
0
02-12-2011, ora 23:23
rubinio
Nu este medic/terapeut
rubinio
cristian...te rog frumos daca esti ia id-ul meu bobi_klaus sa vb mai multe.ce patesti tu eu patesc dar mult mai rau...nu iti pot povesti acuma tot ce am patit dar intra sa vedem ce rezolvam impreuna.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: