Sarcina?

10-06-2011
DolceVita
Nu este medic/terapeut
DolceVita
Salutare, , ma numesc Alexandra am 18 ani.De cateva zile ma simt foarte rau..ma simt balonata..dar am greturi..vomit..numai suport tigarile..fumam cate un pachet pe zi..de 3 zile ma simt asa..dupa menstruatie
3 comentarii
0
10-06-2011, ora 11:36
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Buna ziua,

Nu spui DACA.TU crezi ca ai putea sa ai o sarcina?!?

DA..aceste simptome..POT fi si de la sarcina..

dar
pot fi si de la un colecist lenes
sau Helycobacter
sau
constipatie
sau..

O zi buna.

TU ce crezi???
0
12-06-2011, ora 17:53
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
E posibil sa fi mancat ceva care ti-a creeat o indigestie..Un test de sarcina ai facut ?
0
21-12-2011, ora 17:34
Ana Maria19
Nu este medic/terapeut
Ana Maria19
Buna seara am luat anticonceptionale o luna si a 2 luna am mai luat 3 din din tableta si dupaia le-am intrerupt ca ma durea capul nu ma simteam asa bn, iar dupa dupa 3 zile mi-a venit mestruatia si mi-a curs sange un maro asa, ma tinut 3 zile si deodata sa intrerupt credeti ca poate sa existe vro sarcina cv??? va rog raspundetimi repede :(..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •