Dureri de cap, ameteala, slabiciune

12-12-2019
mFlorin91
Nu este medic/terapeut
mFlorin91
Vara aceasta am lucrat mai mult timp intru-un mediu unde era aer conditionat de acolo au inceput problemele banuiesc eu de 2 luni am ameteli, dureri de cap groaznice dar toate durerile le am doar atunci cand ma aflu intr-un loc unde este curet am fost sa imi fac analize la sange totul a iesit ok mi-am facut ochelari am fost sa imi fac radiografie cervicala, la sinusuri acolo a iesit ceva precum ca sunt inflamate, am fost la ora, neurolog la neurolog mi sa spus ca as avea spondiloza cervicala dar eu am durerea de cap la sinusuri am nasul infundat si cu o nara nu respir corect mai nou acum am si urechea dreapta infundata ma gandesc ca ar fi o sinuzita sau sau din cauza dintilor nu mai stiu unde sa mai merg ce sa fac ca sa scap de durerea asta de cap este suparatoare si ma afecteaza si mental din cauza ca stau tot timpul ingandurat de, suparat si nu stiu unde ar mai trebui sa merg si ce sa fac, daca a avut cineva probleme asemanatoare si ma putetiw ajuta cu un sfat o indrumare as ramane recunoscator va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: