durere de inima cand respir mai adanc

04-05-2007
Zoli
Nu este medic/terapeut
Zoli
De fiecare data cand respir mai adanc, ma doare inima si nu am forta in mana stanga ce ma sfatuiti...
3 comentarii
0
04-05-2007, ora 00:00
Marius 222
Nu este medic/terapeut
Marius 222
Nu te supăra că intervin Zoli, dar ca să ai un răspuns după aşteptări, postează câteva date mai generale despre tine: vârstă, greutate, înălţime, stilul de viaţă, efort, alimentaţia etc. este mult mai uşor specialiştilor să-ţi dea un rezultat cât mai la obiect. Multă sănătate.
0
05-05-2007, ora 00:00
Zoli
Nu este medic/terapeut
Zoli
Am 20 ani greutate 80kg o inaltime de 1.84 fac culturim de 3 ani de zile.Durerea asta akum o sapt a aparut pana akum nu am avut probleme de sanatate
0
22-03-2013, ora 18:13
scorpioanca
Nu este medic/terapeut
scorpioanca
Buna seara!Am si eu o problema...Acum cateva zile am fost la urgenta pentru ca aveam pulsul marit...125 batai/minut...Mi-au dat jumatate de pastila de metoprolol si mi-am revenit.Mi-au facut si EKG si mi-a iesit bine dar de atunci si pana astazi am dureri in piept, ma doare muschiul iniimii parca si in spate asa...Iau niste pastile Vagostabyl, cate 2 pe zi...Cred ca sufar si de anxietate ca mereu gand ma inteapa/doare inima ma gandesc sa nu mor in somn sau sa patesc ceva...Sa ma duc la un cardiolog sa'mi fac o ecografie?Am nevoie de un raspuns...Va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea cardiacă - de ce, când și cum apare?
  •