DROGURI LEGALE=PRAF DE STICLA

23-12-2010
sophielauren
Nu este medic/terapeut
sophielauren
O sa va povestesc cateva chestii despre astea legale, desi nu cred ca este ceva nou pentru majoritatea celor de aici.
10 comentarii
0
23-12-2010, ora 10:24
sophielauren
Nu este medic/terapeut
sophielauren
Hello.Cunosc de mult timp acest forum, va citesc demult comentariile, dar niciodata nu am simtit momentul sa-mi fac cont si sa ma alatur.
Acum am citit cateva topicuri care pur si simplu m-au intaratat sa imi creez un cont cat mai repede.In unul dintre acele topicuri intreba SY de unde isi poate procura si el/ea metamfetamina sau amfetamina si daca tantum rosa are efect halucinogen.
In alt topic un baiat zicea ca a bagat magic iv si ii e foarte rau.Parea sa ii fie fff rau, multe persoane i-au raspuns la comentarii, dar el nu a mai raspuns...
ETC !!! Acesta este motivul pentru care acum mi-am facut cont, am zis ca se merita sa va mai imparatsesc si din experienta mea, cum si voi o faceti.
Mai jos o sa trec direct la subiect, in caz de va plictisesc aceste 'genericuri' sa cititi direct ce aveam de spus!
0
23-12-2010, ora 10:33
sophielauren
Nu este medic/terapeut
sophielauren
Ieseam foarte des la club.De 2/3 ori pe saptamana.Lungi perioade.Cunosteam multa lume, multe povesti, multe experiente, multe traume etc.
Stateam de vorba cu un prieten care lucra ca barman si vine o amica de-a lui, o pustoaica slabuta, sifonata, foarte junky...Era foarte happy si stiti cum este vorba aia, omul la betie spune adevarul.Tipa vindea legale, in special MAGIC.

"Hai sa va zic o chestie, voi sa nu bagati niciodata magic, mai ales daca il vinde cineva la club, ca eu de exemplu il indoi cu praf de sticla, sa para mai mult", astea fiind vorbele ei in starea aceea de feelingeala si momente ale adevarului.

Pe parcursul a 3-4 saptamani dupa aceasta intamplare au murit 3 persoane care foloseau magic iv.Una dntre acele persoane posta chiar pe acest forum!
0
23-12-2010, ora 10:40
sophielauren
Nu este medic/terapeut
sophielauren
Eram in parc cu niste prieteni, iesiseram cu cainii in tarc.Acolo langa tarc, printre niste tufisuri, vara, isi petreceau zilele pe niste paturi o brigada de ex-davisti, actuali magicieni !
Mereu era cineva pe paturile alea, ba veneau 2, ba plecau altii si tot asa, in special unul dintre ei era mereu acolo, un baiat de vreo 25 de ani, maxim 55 kg, fost davist, baga magic iv de 2 luni.
Mereu venea sa ne ceara cate o tigare sau sa ne vanda un telefon.Vroia oricat pe ele, si 10 ron erau buni.
Intr-o zi ne-a zis:
"Sa moara familia mea de nu am bagat toata viata papusica(heros), dar m-am descurcat cum am putut(se referea la sanatate), dar acum bag magic de vreo 2 luni si simt ca nu mai am mult...Orice sa bagati, dar nu legale ca nu mai scapati!"
Si acestea au fost vorbele lui...Acum de curand am aflat ca s-a mai dus unul, adica baiatul respectiv de care vorbeam.
0
25-12-2010, ora 20:09
kristiana21
Nu este medic/terapeut
kristiana21
ESTE ADEVARAT. pai daca doctorii la televizor spun k aceste legale sunt mai groaznice ca HEROINA. care heroina in toata lumea e cunoscuta si asemanata cu MOARTE SIGURA. nu stiu de ce nu isi bag mintiile in cap. eu am consumat heroina vre-o 7luni..in ultimele luni zi de zii de mai multe ori pe zii si cand am fost in tara acelas ce mi a oferit candva o line de her...imi ofera si pur magic..el tragand Am zis NU. MERSI.. mai bine o line dinailanta sa n ajung la spital. am fost sfatuita de un prieten ce a ajuns la cateva ore la spital ca ii tremura capul. si nu il putea controla. mi am dat seama ca e grava situatia asta ptr k a fost acum cativa ani consumator inrait de heroina si ca acum fuma marihuana. deci daca "legalele" doar ce-a tras o data l-au daramat in halul asta..mi a intrat mintiile in cap si nici n am vrut sa stiu cum e...desi respectivu le facea o RECLAMA. de nu ma int sub nici o forma.ptr k organiseme raspuns diferit la aceste prafuri.
0
28-12-2010, ora 16:33
sophielauren
Nu este medic/terapeut
sophielauren
Stii cum e vorba aia ELENY.Trebuie sa te lovesti singur de greseli, ca daca te sfatuiesc cei expermientati sa deschizi ochii, crezi ca iti vor raul, sau ca vor doar sa se contrazica.Parerea mea este ca daca ati ajuns rau de la legle, mai ales iv, sa nu va internati nicaieri, doctorii nu vor stii ce sa va faca si doar o sa va indoape cu pastile puterice.Plecati in strainatate daca aveti posibilitatea, sau parasiti orasul, fiti in permanenta alaturi de cineva clean si ambitie si vointa!Legalele sunt moarte sigura si rapida-cateva luni...
0
28-12-2010, ora 22:25
kristiana21
Nu este medic/terapeut
kristiana21
pacat. ca a venit si blestemul ala peste tara noastra. pe aici unde sunt eu nu am auzit de legale... decat de veteranele droguri si totiii se feresc de HEROINA. pe cand la noi doctorii la televizor spun ca astea "legale sunt mai nasoale dekt heroina si orice alt drog. eu cred k spun asta ptr ca astea nu sunt droguri..ci iniste ingrasaminte de plante ce iti da ciudatenii.. am inteles k f multa paranoia. de exemplu acum cateva zile niste consumatorii de heroina (inraitii) sau dus sa talhareasca o benzinarieia luat banii la om si ala ii urmarea cu o bata sa ii bata, respectivii au scos pistolul si la impuscat mortal. la scurt timp politia ia prinsia dat la televizor cu poze si numele adevarat. se merita oare ???
0
29-12-2010, ora 17:48
sophielauren
Nu este medic/terapeut
sophielauren
pfff.nu se merita pt nimic.
0
02-03-2011, ora 20:38
srk81
Nu este medic/terapeut
srk81
Paii daca tragi pe nas sau prin alte orificii toate lacurile si vospelele pe care le gasesti
dar nu-i nimik pentru ca a aparut muonline si eu joc de ceva timp pe serverul mubeta.fun4play.eu si e grozav jocul o solutie pentru cei care trag pe nas tot felul de prostii lasativa frate de postii si macar jucativa un joc frumos.
nui inteleg deloc pe baietii ajtia
0
23-04-2011, ora 12:03
kany
Nu este medic/terapeut
kany
@srk81
imi vine sa te iau la palme, esti handicapat ? cum sa zici sa te joci muonline bai copilule
Sa bagi tu de nevoie sa ajungi la starea aia de normalitate ca mai sus de starea aia dupa un timp nu mai ajungi ;) si daca nu bagi esti la stadiu de durere. Si dupaia da sfaturi pe aici cu MuOnline =) joc de copii inapti
0
21-06-2011, ora 21:26
mihai.andrei
Nu este medic/terapeut
mihai.andrei
SA IA FOC TOATE MAGAZINELE DE VISE..Nu stiu unde mi'a fost capul cand am inceput sa folosesc asa ceva..am folosit un an de zile si am o 3luni de cand m'am lasat...slabisem f mult ai deja ma simtem ca o leguma pe interior...acum mi'e mult mai bine m'am ingrasat dar m'am ales cu dureri f mari de cap !!!..Sa fie asta o cauza a etnobotanicelor???..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Consumul de droguri şi dependenţa
  • Cele mai periculoase droguri în prezent
  •