Analize la munca - iese thc

11-09-2008
le_colosale
Nu este medic/terapeut
le_colosale
mi-au cerut la munca sa fac analize de sange shi urina (probabil de rutina) iese thc in ele..multumiri anticipate!
6 comentarii
0
12-09-2008, ora 00:00
Lara
Nu este medic/terapeut
Lara
Nu, decat daca asta cauta.
0
26-02-2009, ora 02:48
Skeletel93
Nu este medic/terapeut
Skeletel93
le_colosale scuze eu de abia acum am vazut topicul ptr ca si eu sunt cam in aceasi situatie.sunt la liceu, astia vor sa ne faca teste antidrog si eu am fumat hashish acum vreo saptamana si ceva.mi-e frica sa nu iasa nici macar nu stiu in ce consta un test antridrog..ajutor!!!!!
0
26-02-2009, ora 16:29
eleni theutokopulis
Nu este medic/terapeut
eleni theutokopulis
nu este nimic grav daca nu va mai drogati si altadata
va doresc mult echilibru psihic care sa va ajute sa nu mai fiti tentati spre aceste nenorociri de droguri!
Trebuie sa puteti, nu stiti la ce va expuneti daca va drogati.
0
16-06-2009, ora 16:31
trifan francesca
Nu este medic/terapeut
trifan francesca
daca va drogati des testele si analizele pot arata ca va drogati.sper sa renuntati nu sunt foarte bune, dauneaza la pierderea psihicului foarte multi, pierdeti si multi ani din viata(muriti cu cativa ani mai devreme)
0
06-08-2009, ora 00:46
cezarr
Nu este medic/terapeut
cezarr
Buna! Am fost la medicul de familie acum trei saptamani, mi'a dat diagnosticul Spasmofilie, mi-a prescris sa iau calciu lactic si ulei de peste, am facut analize la sange, urina si e totul in regula, se incardreaza in limita normala.Am urmat tratamentul prescris dar nici un semn de vindecare.Mentionez ca nu sufar de depresii sau stres, am fost consumator de droguri(Hasis, Marijuana, Cannabis) pana acum 3 luni, nu beau cafea, nu consum alcool, mananc sanatos si beau minim 2 l. de apa pe zi. Simptomele ar fi : Nu pot respira bine, simt ca respir pe jumatate cat trebuie, un fel de durere de cap dar nu ca una obisnuita, simt unele dureri in zona capului, ameteli.Ce ar trebui sa fac?Tratamenul nu a dat rezultate, ma simt epuizat am renuntat si la sala, imi este frica sa nu lesin pe strada.Un sfat va rog.Multumesc
0
28-10-2009, ora 20:13
chillboy
Nu este medic/terapeut
chillboy
le_colosale.. inainte cu o 2 zile inainte sa faci testul, incearca sa bei cat mai mult lapte si sa mananci cat mai multa miere, laptele si mierea ascunde thc-ul din sange:P
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Analize uzuale (și interpretarea lor pe scurt)
  • Cum și-ar evalua un medic sănătatea?
  • Cele mai periculoase droguri în prezent
  • Analize medicale foarte importante
  •