usturime in timpul urinarii

19-12-2008
vraciul2006
Nu este medic/terapeut
vraciul2006
Buna ziua
Am si eu o problema.Acum 8 zile am intretinut un raport sexual neprotejat.Iar ieri a inceput sa ma usture penisul tare cand urinez.Poate fi vre-o legatura intre raportul sexual si problema care o am acum?( ma ingrijoreaza putin chestiunea, mai ales ca sunt pe mare, la munca in momentul de fata si parca nu as vrea sa vb cu doctorul de aici, nu de alta dar e neplacut sa se afle la munca de asa ceva, vestile circula repede).precizez ca nu mi-au aparut pete pe penis, arata normal doar ca ma ustura tare.
Precizez ca, cu doua zile inainte am muncit mai mult, am traspirat destul de tare( e destul de cald unde lucrez) si parca atunci a inceput sa ma manance putin iar mai tarziu sa ma usture la urinare.
Ce ar putea fi?
3 comentarii
0
19-12-2008, ora 12:09
talida89
Nu este medic/terapeut
talida89
de ce nu te speli cu ceai de musetel sau pelin? sunt foarte bune ceaiurile. si da, s-ar putea sa fie de la acel contact sexual neprotejat. cie stie ce nespalata era!! incearca cu ceaiuri si sa-ti fie invatatura de minte sa nu mai faci neprotejat!
0
17-04-2011, ora 13:53
dani90
Nu este medic/terapeut
dani90
va rog sa ma ajutati si p mn de vreo 3-4 zile am o usturime groaznica cand fac treaba mica, ma ustura ingrozitor chiar si dupa vreo 10-15 min si simt k inca mai curge cv.ma ustura la jumatatea penisului si dimineata cand ma trezesc am o secretie galbuie pe cap.nu stiu ce sa fac va rog sa ma ajutati sunt foarte speriat.
0
30-04-2011, ora 11:52
elluttzza
Nu este medic/terapeut
elluttzza
buna ziua.. si prietenul meu are o problema asemanatoare.. de cca o saptamana are senzatii de usturime in timpul urinarii..la fel si dupa.. iar de vreo 2 zile are si o usoara senzatie de mancarime.. mentionez ca nu are secretii..pete..bubite..etc. ce poate fi? niciunul dintre noi nu a suferit de vreo boala cu transmitere sexuala iar de igienia nici nu se poate pune problema. astept un raspuns..va multumesc anticipat.. o zi buna
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: