secretii vaginale
buna, am 18 ani, la varsta de 14 ani am avut o perioada cand nu imi mai venea ciclul, dar in schimb aveam secretii vaginale (cateva picaturii de sange zilnic, timp de 2-3 luni, sange de culoare inchisa, urat mirositor), acum mi se intampla iar acest lucru, ce sa fac?pana la varsta asta am avut dereglarii ale ciclului (niciodata nu mi-a venit reggulat in fiecare luna, as vrea sa imi raspunda un medic specialist!!
3 comentarii
Ai dereglari hormonale, mergi la medicul ginecolog si la medicul de familie in paralel. Sa iti faci si analize pentru glanda tiroida in cazul in care nu ai facut niciodata.
Buna ziua. Dupa actul sexual am observat o secretie transparenta si albicioasa, deasemenea si pe prezervativ. E vorba de lichidul lubrifiant natural? Eu prima oara am crezut ca poate e sperma, dar prezetvativul era in regula..multumesc
vioras, cel mai probabil este vorba de secretia partenerei.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 9scurgeri continue
- 3Interpretare analize medicale
- 5Am o secretie maronie
- 1vagin, sangerare, urat mirositor
- 13scurgere albicioasa si urat mirositoare
- 1Vaginita in sarcina
- 1Secreție Vaginala
- 1Secreție ciudată
- 2Scurgeri vaginale foarte ambundente?
- 2Secreții vaginale
- 1Nu vreau sa merg la ginecolog
- 0Scurgeri vaginale apoase fara miros
- 1Am nevoie de o părere - ar putea să îmi întârzie de la vreo răceală sau infecție?
- 3Gardnerella vaginalis
- 1Infecție urinara? scurgeri abundente, alb-branzoase cu miros neplacut și mâncărimi
- 0Ajutați-mă - am căzut destul de rău
- 1Arsuri genitale si secretii/analize bune
- 0Scurgere roz, si maronie a 5-a de Letrozol
- 1Cred ca am o infecție vaginala
Mai multe informații despre: Secretiile vaginale anormale
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
