dupa sex, canalul meu urinar si penisul sunt rosii + secretii

02-10-2009
costica1k
Nu este medic/terapeut
costica1k
Acum 2 saptamani am avut contact sexual oral cu o prostituata.canalul meu urinar si penisul sunt rosii, nu ma ustura la urinare, am secretii.Am fost la medicul de familie si am luat nolicin timp de 5 zile dupa care, am terminat tratamentul si acum 3 zile si am diaree tot de atunci.Am observat si ca o secretie alba in gat in spate de tot care seamana cu niste secretii nazale si care se duc in jos dar daca tusesc si am chinui pot sa le scuip.Ieri am baut un ceai antidiareic si vad k azi e putin mai bine.Am trimitere la dermatolog dar sunt minor si mi-e frica sa ma duc.Ce ar trebui sa fac si ce este posibil sa am?Va rog frumos ajutati-ma.
13 comentarii
0
02-10-2009, ora 16:05
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Mergi la medic, fa tratamentul cum iti spune si spune-i si de diaree (e efectul medicamentelor). Altfel risti sa-ti agravezi situatia si chiar daca pare ca a trecut ce aveai, iti poate ramane in organism! Dupa terminarea tratamentului, neaparat iar analize!
0
02-10-2009, ora 16:53
costica1k
Nu este medic/terapeut
costica1k
dar legat de faza ca sunt minor?cum e cu ancheta?nu as vrea sa afle ai mei...mi-e rusine si regret mult ce am facut...
0
02-10-2009, ora 16:53
costica1k
Nu este medic/terapeut
costica1k
Si ce credeti ca am ?Va rog spuneti-mi daca se poate.
0
02-10-2009, ora 18:04
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Ce ancheta? La medic nu te intreaba cu cine ai fost, poate doar o sa-ti zica ca ai fost inconstient, dar asta ti-ai dat deja seama.Iar ai tai nu trebuie sa afle, daca nu vrei.
0
02-10-2009, ora 18:58
costica1k
Nu este medic/terapeut
costica1k
asa am auzit ca fac ancheta si cheama politia sa afle cu cine am facut etc., ce credeti ca am?multumesc frumos pentru raspunsurile date de dumneavoastra.toata stima.
0
02-10-2009, ora 19:08
costica1k
Nu este medic/terapeut
costica1k
ma refer la ancheta deoarece sunt minor...si prostitia e ilegala...
0
02-10-2009, ora 19:09
costica1k
Nu este medic/terapeut
costica1k
prostitutia*
0
02-10-2009, ora 19:51
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Tu nu intelegi ca nu te intreaba cu cine ai fost? Si chiar daca te intreaba poti spune ca ai fost cu o fata pe care ai cunoscut-o intamplator. Medicul iti trateaza boala, nu face anchete politienesti. La cati vad pe zi tu crezi ca pe ei i-ar interesa ca ai fost cu Gigca sau Rodica, una cuminte sau una prostituata? Nu-ti mai face griji in privinta asta si mergi la medic!!!!
0
02-10-2009, ora 22:01
costica1k
Nu este medic/terapeut
costica1k
Multumesc mult.Numai bine.O seara placuta.
0
20-11-2009, ora 17:00
costica1k
Nu este medic/terapeut
costica1k
deci am fost la doctor...dupa analize mia iesit :1.enterococ, 2.e.coli tulp 1, 3.e. coli tulp 2...am avut tratament mult pastile et...secretia sa oprit si mam tot dat cu nidoflor sami treaca roseata de pe penis si am luat glicerina boraxata pt secretia din gat dar nu au trecut iar doctorul mia spus k nu mai am nimic...ce sa fac?
0
20-11-2009, ora 17:04
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Refa analizele pe care le-ai facut inainte de tratament! "Ochiometric"nu are cum sa-ti spuna medicul daca mai E.Coli sau alte tulpini.Si pentru o simpla candidoza trebuie sa faci tratament.
Sanatate!
0
20-11-2009, ora 20:06
costica1k
Nu este medic/terapeut
costica1k
deci simptomele acelea sunt pt candidoza?am avut tratament si pt aia...ptt...1 pastila la 2 zile nu mai stiu cum se numea...si a zis k mia trecut secretia nu mai are ce face si dak mai am altceva sa ma duc la medicul de familie...
0
20-11-2009, ora 20:23
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Refa-ti analizele, indiferent daca mai ai sau nu secretii sau alte alea, numai asa poti sa stii si tu si medicul daca s-au rezolvat toate problemele!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •