Am incercat sa o facem pentru prima oara.

12-07-2014
Bianca1234567
Nu este medic/terapeut
Bianca1234567
In timpul jocului nostru, am ramas dezbracati amandoi. Eu fiind virgina ne'am gandit sa o facem pentru prima oara, insa, din pacate, fara prezervativ. A incercat sa intre, dar nu a putut, decat foarte putin pana cand a inceput sa ma doara si nu am mai vrut. Am mai incercat de cateva ori dar mi se parea prea dureros si am renuntat. Precizez ca lui ii curgea lichid preejaculator, am inteles ca se cheama, insa nu a ejaculat. Am cateva intrebari. As putea sa raman insarcinata din cauza acelui lichid avand in vedere ca el nu a intrat? Acum ma simt iritata acolo, credeti ca pot avea ceva? Mentionez ca este pentru prima oara cand el a atins o fata fara prezervativ. Va multumesc anticipat.
4 comentarii
0
13-07-2014, ora 22:01
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
Tiam trimis mesaj pe privat la logare modifica parola mesaje.
0
27-07-2014, ora 16:31
Cosim
Nu este medic/terapeut
Cosim
Wow, suntem cam in aceasi situatie. mi s-A Intamplat la fel!
0
03-09-2014, ora 01:05
Vali2395
Nu este medic/terapeut
Vali2395
Ai reusit sa aflii ceva? imi poti spune si mie? aceeasi problema o am si eu
0
03-09-2014, ora 14:20
doctorandus
Nu este medic/terapeut
doctorandus
E o intrebare cu multi "daca": daca acel lichid continea spermatozoizi viabili, daca ei au ajuns in vagin, daca s-au deplasat catre ovul, daca au penetrat ovulul, etc.

In orice caz, himenul se poate indeparta chirurgical daca in mod natural e prea dureros (vezi filmul Kinsey pentru detalii).
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici