Nu am erectie dimineata, sau din lucrurile random ca inainte

18-12-2022
dscz123
Nu este medic/terapeut
dscz123
Buna, am doar 18 ani si ma masturbam foarte mul cam de 2-3 ori pe zi si acum am mai rarit o, cam 2-3 ori la saptamana, nu stiu ce sa fac sunt disperat, nu mi se mai scoala asa ca inainte nu mai duc 2 numere, dimineata nu am erectie, sport nu fac, 92kg 1.86.daca va intrebati, nu stiu ce sa fac, vreo solutie ceva? (eventual fara medicamente, as dori un sfat ce sa fac) am avut candidoza tratata cu clotrimazol.. nu am fost la urolog, in schimb o sa mi asum si o sa ma duc sa vad daca am ramas cu "sechele" de la candidoza cumva.. si daca am luat ceva desi fosta prietena si a facut niste teste de hpv, hiv etc, si au iesit toate negative si ea o avut candidoza, numai ca eu am avut cam6-8 luni si ea vreo 2 sau o luna nu stiu sigur, ce mi recomandati ? (nu cumpar medicamente de gen tibulus, ashwaganda etc, as prefera pe calea naturala daca se poate un sfat) si da o sa ma duc la urolog in urmatoarea luna maxim. si sunt convins ca nu mai am probleme din cauza ciupercii deoarece nu mi a mai aparut absolut nimic, doar vergeturi de la ingrasare ca aveam undeva la 80 de kg anul trecut in vara si dupa m am ingrasat si am avut candida si au inceput problemele cu erectia, si tot am scapat de candida si n am mai avut nicio bubita nimic si absolut nimic dar tot asa erectie dimineata nema, si tot ma masturbam..
1 comentarii
0
07-03-2023, ora 13:34
ionutp83
Nu este medic/terapeut
ionutp83
Am avut o problema similara. La mine nu sa rezolvat pe cale naturala insa acum sunt fericit. Eu am fost la dr Cristian Persu, urolog specializat in disfunctie erectila.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: