Amorteala partea stanga in timp ce sofam, dar analizele au iesit normale. Sa fie bunout?

12-08-2017
Ionut12345
Nu este medic/terapeut
Ionut12345
Numele meu este Ionut, am 24 ani si acum 5 zile am avut o problema, mi-a amortit mana dreapta in mers la volan si in acelasi timp si rau foarte tare cu varsaturi, ajung la brasov merg la judetean, bineinteles ma baga pe o usa si ma scoate pe alta fara sa faca nici o investigatie, a 2 a oara mi s-a intamplat in casa, mi-a amortit toata partea stanga si la fel de rau, sun la salvare astept 2 h nu vine nimeni ma urc in masina si ma duc eu personal, mi-au luat tensiunea era normala, sange normal, tomograf normal, ma ia in sfarsit cu salvarea si ma duce la neurolog, imi face ala cateva teste, totul absolut normal imi da verdictul "bourn out" imi da cateva pastile energizante cica sa plec linistit. Bineinteles ca nu am plecat linistit, ma duc la medlife la un neurolog imi da cateva recomandari iar sange mult mai amanuntit, coloana cervicala, tomograf, rmn, boli interne, hematologie, consult cardiologic, totul absolut normal, oare sa fie burn out sau imi trebuie psiholog?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce mă simt obosit tot timpul?
  • Sindromul Burnout la cadrele medicale pe fondul pandemiei COVID-19
  • Amorțeli și furnicături în tot corpul - cauze și tratament
  • Cum depășesc sindromul de burnout?
  •