am tahicardie?
![aslpls](https://cdn.romedic.ro/img/user-default.png)
Cand fumez imi bate inima mai tare. De la ce se intampla asta ca nu mi s-a mai intamplat pana cand nu am facut un atac de panica, medicii spun ca e de la crestere.. am si hipertensiune si cand fumez imi creste pulsul dar am facut ekg la inima nu am nimic, si raze la plamani tot nimic..
Imi ziceti si mie de ce se intapla asta si daca se poate sa am atac de panica de la CRESTERE si cam cat o sa tina? il am de prin octombrie deja.. m-am saturat.:D
Va rog nu va scrieti voi problemele aici ca eu intreb de problemele mele nu de ale voastre.. multumesc.:D
Imi ziceti si mie de ce se intapla asta si daca se poate sa am atac de panica de la CRESTERE si cam cat o sa tina? il am de prin octombrie deja.. m-am saturat.:D
Va rog nu va scrieti voi problemele aici ca eu intreb de problemele mele nu de ale voastre.. multumesc.:D
2 comentarii
![Shanta](https://cdn.romedic.ro/img/user-default.png)
Nu-i de la crestere. Atacul de panica este declansat de o sensibilitate crescuta datorata sau nu oboselii (psihice) cronice. Prin urmare, parerea mea este ca un diagnostic energetic te-ar ajuta sa intelegi ce se intampla cu tine si sa corectezi ceea ce trebuie.
![mara1905](https://cdn.romedic.ro/img/user-default.png)
Atac de la crestere???? Da, ai palpitatii de la atacul de panica.Inima nu e bolnava. Trebuie sa tratezi atacul de panica pina nu faci si alte complicatii. Nu astepta!!!
![Programari cabinete medicale, clinici](https://cdn.romedic.ro/icon/90x90-medic.png)
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4am tahicardie?
- 4extrasistole si tahicardie
- 3sarcina si tahicardia
- 3probleme nerezolvate de 6 ani.un sfat? mai multe?
- 6Tahicardie-metode vagale
- 9tahicardie sinusala
- 110ameteala, stare de rau, tahicardie
- 0tahicardie atriala ectopica
- 1Tahicardie atriala multifocala
- 1Ameteala, tahicardie, saturatie mica
- 0Tahicardia si cezariana
- 1Stare proasta - tremur, tahicardie
- 5Stare critica-tremur, confuzie, tahicardie
- 1Tahicardie si HTA
- 2Tahicardie, anxietate.rău și palpitații din senin
- 0Tahicardie
- 0Tahicardie - cat este de grava?
- 3Carenta/Dezechilibru Electrolitic!!!
Mai multe informații despre: Tahicardia
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: