absenta actului sexual intr-o relatie | Forumul Medical ROmedic

absenta actului sexual intr-o relatie

02-02-2008
nutica
Nu este medic/terapeut
nutica
am o relatie de 2 ani.sunt aproape 9 luni de cand nu mai avem o activitate sexuala normala.absenta actului sexual poate dura si o luna.de cate ori vorbim despre aceasta problema, iubitul meu imi spune sa am rabdare, sa-l inteleg ca trece printr-o perioada grea din viata lui.totusi imi este fff teama.diferenta de varsta este de 9 ani, nu vreau sa-mi intemeiez o familie cu un tip care poate fi impotent.va rog ajutati-ma
5 comentarii
0
09-02-2008, ora 00:00
corynutzza
Nu este medic/terapeut
corynutzza
nu vreau sa te superi pe mine pt ceea ce iti voi spune dar eu am trecut prin aceeasi situatie si era aceeasi diferenta de varsta intre noi ca si intre voi.prima data am gandit ca si tine dar pana la urma am aflat ca avea pe altcineva.un barbat normal nu sta mai mult de o saptamana fara relatii sexuale atunci cand are iubita, iar daca ar avea probleme cred ca ar trebui sa-ti vb deschis despre asta daca te iubeste.ai grija si incearca sa-l cunosti mai bine.bafta
0
09-02-2008, ora 00:00
corynutzza
Nu este medic/terapeut
corynutzza
a.si inca ceva, diferenta de varsta nu conteaza.actualul meu iubit si viitor sot e cu 13 ani jumatate mai mare decat mine, are 34 si e perfect.avem un bebe de 2 luni si avem relatii aproape zilnice.parerea mea este sa vb dechis despre problema asta pt ca e destul de grav
0
15-02-2008, ora 00:00
nutica
Nu este medic/terapeut
nutica
iti multumesc pt sfat.si eu am tendinta sa cred ca ma inseala.am mai avut un esec si imi e fff teama de singuratate.dar nici nu vreau asa o viata
0
30-05-2008, ora 00:00
mythought
Nu este medic/terapeut
mythought
Asta e culmea,

De ce trebuie noi femeile sa ne simtim vinovate pentru nesimtirea lor. Afla daca te inseala, si daca este asa da-i un mare sut in fund. Scuzati-mi exprimarea!
1
02-06-2008, ora 00:00
nutica
Nu este medic/terapeut
nutica
AM AFLAT DEJA.SI SA FII SIGURA CA I-AM DAT MAI MULTE SUTURI.DAR EU TOT SUFAR.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Efectele lipsei activității sexuale
  •