Pete mici albe cu un punct rosu in mijloc
![laura_10](https://cdn.romedic.ro/img/user-default.png)
Buna ziua. Am de ceva timp pe corp niste pete mici albe, rotunde, care au in centru un punct rosu, ce seamana cu un vas de sange...Nu stiu ce ar putea fi. Nu ma mananca, nu ma dor, nu dispar daca le apas.
Va multumesc
Va multumesc
2 comentarii
![Blacksea15](https://cdn.romedic.ro/img/user-default.png)
Buna, imi pare rau sa spun ca nu stiu cu ce ar putea trece aceste pete. Si eu am exact acelasi lucru, pete maricele albe pe maini (deocamdata numai pe maini) care au un punct mic rosu in mijloc. Nu am gasit nimic pe internet despre asa ceva. La medic inca nu m-am dus.
![Blacksea15](https://cdn.romedic.ro/img/user-default.png)
Dvs vi s-au marit aceste pete de cand ati constatat aparitia? Mie mi s-au marit de cand au aparaut, nu f mult. Am vreo 5 pete vizibile. Nu stiu ce e de facut, nu am mai intalnit penimeni sa se planga de asa ceva pana acum. Dvs ce tratament ati adoptat? Ati fost la medic? Numai sanatate va doresc.
![Programari cabinete medicale, clinici](https://cdn.romedic.ro/icon/90x90-medic.png)
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Hipomelanoza idiopatica
- 3Mâini crapate
- 1Durere cos langa anus
- 5Acarieni - Am niste mușcături de acarieni pe corp și-i simt cum umbla pe mine și când înțeapă.
- 1Eczema "dubioasă"
- 1Problema serioasa sau hematom ?
- 3Cum estompăm ridurile?
- 2Finasterida pentru alopecie androgenica
- 3Aluniță periculoasa?
- 1Pete rosii pe piele