mi se scoala greu | Forumul Medical ROmedic

mi se scoala greu

08-01-2016
danielmarian
Nu este medic/terapeut
danielmarian
salut am 19 ani, sunt student, iar imediat incepe sesiunea, sunt foarte stresat din cauza asta si nu prea imi mai sta capul la sex, ieri cand m-am excitat cu prietena mea mi s-a sculat dar nu ca inainte, adica era flexibila, si dupa ne-am oprit si s-a culcat imediat, e din cauza stresului? sunt foarte speriat, ajutati-ma va rog
2 comentarii
0
08-01-2016, ora 12:46
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Penisul este un foarte fin si exact indicator al starii generale a barbatului (dpdv psihic, fizic, emotional). Aveti raspunsul cuprins in intrebare - faptul ca sunteti stresat si obosit face ca sexual sa nu functionati normal. Poporul spune ca cele doua "capete" nu pot functiona in acelasi timp: daca in "cel de sus" sunteti incarcat, obosit, ingrijorat etc. cel de jos nu poate functiona.
Linistiti-va, sesiunea trece si lucrurile vor reveni la normal. Adica atunci cand vreti sa faceti sex nu va mai ganditi la altceva...

Valentin Pescaru
psiholog-psihoterapeut-sexolog
0
08-01-2016, ora 12:47
danielmarian
Nu este medic/terapeut
danielmarian
ok, multumesc frumos pentru sfat!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: