Cum mergeti mai departe?

41 comentarii 1 2
1
02-09-2022, ora 05:43
cosmiin90
Nu este medic/terapeut
cosmiin90
Tehno de 2 -3 ani mă chinui ai grija ce mănanci și nervi..
1
02-09-2022, ora 05:46
cosmiin90
Nu este medic/terapeut
cosmiin90
Poți face un test mergi undeva club ceva sa te simți bn și undeva na te toaca cnv la cap și ai să vezi
1
02-09-2022, ora 05:48
cosmiin90
Nu este medic/terapeut
cosmiin90
Deasta zik că am ajuns sa știu și ce vorba îmi face rau
1
02-09-2022, ora 05:59
cosmiin90
Nu este medic/terapeut
cosmiin90
Da sa ajungi la situațiile alea nu se merita îți zik din propria experiență
1
02-09-2022, ora 19:49
Costy2008
Nu este medic/terapeut
Costy2008
xtreme07 nu mereu exista solutii, depinde de caz, destule chestii nu se vindeca sau sunt rezistente la tratamente, daca totul s-ar rezolva in lumea asta, ce bine era. Si oameni bogati au probleme care nu se rezolva, si la cap si altele, si aia au medicii lor, ar fi aplicat orice.
1
04-09-2022, ora 01:52
cosmiin90
Nu este medic/terapeut
cosmiin90
Tehno daca fac poza și îți arăt ce am și la gat cred ai sa realizezi ceva
1
04-09-2022, ora 01:59
cosmiin90
Nu este medic/terapeut
cosmiin90
Eu reușesc să rezist din cauza oamenilor, că că mă schimbat , că am slăbit și vreau să le arăt că nu e așa
1
04-09-2022, ora 02:10
cosmiin90
Nu este medic/terapeut
cosmiin90
Atât ziik nu vă dați batut
1
03-12-2022, ora 22:53
Maamica
Nu este medic/terapeut
Maamica
Tesco 776 cum ești? Cum te simți? Sunt o mămică cu aceiași probleme că tine! Deși la mine sau ameliorat după ce am fost la medic naturist(homeopat) și aici ii dau dreptate lui xtreme07! Pe langa tratament mia spus fara gluten, lapte și zahăr! Sincer nu am reușit sută la sută să țin regim dar chear și așa mă simt mai bine și fără depresive! Mai iau eu cate un stres clin când văd că" o iau rău pe arătură".
1
08-12-2022, ora 14:28
Elenuc
Nu este medic/terapeut
Elenuc
Si eu de 17 ani ma lupt cu morile de vant.am urmat tot felul de schme date de psihiatri...cu sau fara psihotice.unele m au ajutat pe moment dupa care boala a revenit mai rau...si eu sunt disperata...nu mai pot munci.sotul m a parasit.sunt singura cu starile groaznice.ma rog in fiecare zi sa le fac fata.am fost si internata de vreo cateva ori fara niciun rezultat.am dormit.non stop.in spital si am iesit mai rau decat am instrat...nu stiu care e scaparea.psihoterapia ajuta in fazele usoare ale bolii...cand esti grav nici d zeu nu te mai ajuta.
2
13-04-2023, ora 20:10
pionulg7
Nu este medic/terapeut
pionulg7
am trecut si io pana aceasi problema va dau un sfat si cautati prima oara si cercetati la ce zic
dati in meniu afine urzica tot ce e pa baza de fier multa apa frucute legume
Fieru e baza tuturor problemelor in corp si cel mai mult il ajuta ceai de papadie si ceai de brusture au mult fier si minerale totul e natural
cautati ceai asta sarsaoarilla cotine mult fier e cel mai bun
cercetati si dvs si dupa o sa vedeti multumesc
si pentru COLON iritabil bea dimineata stomac gol apa cu lamai key lime alea mici si pune o lingura de seminte de chia e bine cerceteaza si dami mesaj aici
stiu multe intelegi ce face dumnezeu face bine
Adaugă un comentariu / răspuns
41 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: