Nootropul Piracetam pentru atentie/memorie/concentrare.Exista eficacitate reala?

22-04-2024
Vern
Nu este medic/terapeut
Vern
Va rog sa îmi spuneți cei care ati incercat eficacitatea lui, chiar ma intereseaza asta.Mai e fratele lui geaman Pramistarul care e mult mai scump.Ati luat asa ceva și v-ati simțit mai focusati, mai atenți, mai concentrați și fără probleme de memorie?
Se da la liber dar eu am rețeta de la medic.A zis ca pot sa încerc.
Nu știu dacă chiar încurcă, ajuta sau nu face nimic de asta vreau sa știu experientele celor care au luat.
Eu mai iau ai Eispolept, Depakine, Seroxat si + benzo
Doctorul a zis ca nu strica nici nu încurcă dar nu a văzut rezultate cu el la bolnavii ei însă în străinătate e un nootrop foarte lăudat care susțin unii le mărește inteligenta și atentia/concentrarea /ficusul la cei care l-au luat.
E un nootrop(medicament pt inteligenta și îmbunătățirea performantelor cerebre)
In teorie dar în practica cum e?
Mulțumesc mult.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Alte subiecte care v-ar putea interesa:

Mai multe informații despre: medicamente nootropice