Am erectie prea repede

10-05-2010
ionutr11
Nu este medic/terapeut
ionutr11
Am 19 ani.Mi-am inceput viata sexuala la 15 ani.De un an de zile am relatie.Timp de un an nu am avut nici un contact sexual cu alta fata, pt k am zis sa nu o insel...pt ca am fost de la inceput foarte indragostit de ea. De aproape o luna am inceput viata sexuala in cuplu, In momentu in care vreau sa pentrez vaginul erectia se produce imediat de, nu dureaza mai mult de 1 min 2, la primu nr, iar la al 2-lea nu dureaza mai mult de 15 minute.Va rog spuneti-mi si mie dece se intampla asa repede.Si dati-mi niste metode care pot sa ma ajute.


Va multumesc foarte mult.
3 comentarii
0
11-05-2010, ora 00:41
Dr.Ioana
Nu este medic/terapeut
Dr.Ioana
Prezervative Durex!
0
11-05-2010, ora 17:16
ionutr11
Nu este medic/terapeut
ionutr11
Folosesc si prezervative si numai prezervative durex.Dar tot degeaba la primu nr mai mult de 1 2 nu pot sa tin si ejaculez.Poate ma ajuta cineva cu un raspuns bun.
Va multumesc oricum.
0
28-01-2011, ora 08:48
andy.s
Nu este medic/terapeut
andy.s
sall, sunt andy, 31 ani, pana de ceva vreme aveam o activitate sexuala extraordinara insa de aproape 1an penisul meu nu mai reactioneaza la fel, iar cand o face ejaculez foarte repede si nu mai are chef de inca un act sexual cum era inainte.multumesc si astept un sfat si raspuns la problema mea.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici