Angajare/colaborare Coordonator Centrul de Interventie in Autism Bellanima

Acest job nu mai este activ (data de expirare a fost depașită).
Job publicat de: Centrul Medical Bellanima
Locație: Bucuresti (București)
Telefon: 0731151153
Data: 06-02-2023
Centrul Medical Bellanima Bucuresti - specializat in servicii de psihiatrie, psihologie si psihoterapie - anunta disponibilitatea unui post de Coordonator Centru de Interventie in Autism.

Noi iti putem oferi:
• Oportunitatea de a contribui la dezvoltarea unui centru de interventie in autism bazat pe cele mai bune practici terapeutice;
• Integrarea intr-o echipa pluridisciplinara de profesionisti;
• Salariu motivant sau colaborare prin CIP sau PFI/PFA;
• Mediu de lucru profesionist si stimulativ;
• Program de lucru luni-vineri;
• Abonament servicii medicale;
• Bonus anual de performanta;
• Posibilitati de dezvoltare in cadrul unei echipe pluridisciplinare.

Cerințe:

De la tine ne dorim:
• Competente organizatorice si de coordonare, precum si bune abilitati de comunicare si relationare in echipa;
• Experienta privind organizarea si functionarea unui centru medical/de terapie;
• Atestatul de libera practica eliberat de Colegiul Psihologilor si/sau atestatele de absolvire de cursuri si formari in terapie ABA reprezinta un avantaj;
• Empatie si profesionalism;
• Atentie constanta fata de evolutia terapeutica;
• Deschidere pentru lucrul in echipa pluridisciplinara;
• Implicare proactiva in situatiile noi.

Responsabilitatile tale vor fi:
• Vei organiza si vei coordona functionarea administrativa la nivelul centrului;
• Vei pastra constant legatura cu apartinatorii si colegii tai din echipa de interventie terapeutica;
• Vei organiza întalniri de echipa cu scopul de a gasi cel mai potrivit mod de functionare al centrului;
• Vei efectua sarcini administrative necesare pentru buna desfasurare a activitatii in cadrul echipei;
• Vei urmari desfasurarea abonamentelor de servicii pentru clienti, conform programelor de terapie;
• Te vei asigura ca echipa de terapeuti dispune de toate materialele necesare pentru a-si desfasura activitatea in cabinete;
• Vei colabora cu departamentul administrativ in vederea implementarii valorilor, obiectivelor si procedurilor de lucru interne.

Daca doresti sa ne cunoastem si:
• te atrage complexitatea si provocarea
• doresti sa valorifici oportunitatile de dezvoltare personala si profesionala
• te consideri potrivit in rolul pe care ti-l propunem

Trimite-ne CV-ul tau la adresa hr (at) bellanima (punct) ro